Dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Specjalista stomatologii dziecięcej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, gdzie przez 10 lat pracowałam jako wykładowca akademicki. Tytuł Doktora Nauk Medycznych uzyskałam w 2004 roku natomiast specjalizację z dziedziny stomatologii dziecięcej w 2006 roku. W zawodzie stomatologa pracuję od 20 lat a najważniejsze jest dla mnie zadowolenie i uśmiech pacjentów zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych. Mój zawód, to moja pasja, a podejście do każdego pacjenta kompleksowe i indywidualne. Tak wiele lat pracy, nauki i nieustannego podnoszenia kwalifikacji, pozwoliło mi na zdobycie olbrzymiego doświadczenia nie tylko w leczeniu zachowawczym i endodontycznym ale również w protetyce i stomatologii estetycznej.

Monika Wilk-Niziołek - zdjęcie

Dr n. med. Beata Kaźmierczak-Pilch

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od ponad 10 lat pracuję jako lekarz rodzinny. Tytuł specjalisty medycyny rodzinnej uzyskałam w 2013 roku, natomiast tytuł Doktora Nauk Medycznych w 2018 roku. Obecnie oprócz pracy lekarza spełniam się jako pracownik naukowy prowadząc zajęcia ze studentami w GWSP w Chorzowie. Medycyna estetyczna pozostaje w kręgu moich zainteresowań od wielu lat- staram się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, a także w warsztatach szkoleniowych. W swojej praktyce stawiam nacisk na bezpieczeństwo, zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta, dobór odpowiedniego preparatu i technik zbiegów.

Beata Kaźmierczak-Pilch - zdjęcie

Dr Bartłomiej Pawłowski

Absolwent wydziału Lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym i chirurgii.
Swoją cierpliwością i spokojem przełamuje wiele fobii stomatologicznych. Współpracuje z pacjentami w każdym wieku, również z najmłodszymi.
Życiowy optymista, miłośnik dobrej kuchni i gry na gitarze.

Bartłomiej Pawłowski - zdjęcie

Lek. Dent. Katarzyna Bugiel

Jestem absolwentką wydziału Lekarsko – Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz chirurgią. Szczególnie praca
z najmłodszymi pacjentami sprawia mi wiele satysfakcji. Stawiam duży nacisk na profilaktykę oraz edukację pacjenta. Dzięki licznym kursom i szkoleniom nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, którą chętnie wykorzystuję w codziennej praktyce.

Lek. Dent. Katarzyna Bugiel

Dr Anna Jankowska-Rzepus

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnicząc w licznych konferencjach i wykładach staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i pedodoncją. Ze względu na empatię i indywidualne podejście do każdego pacjenta zapewniam wysoki komfort i skuteczność leczenia.
Prywatnie fanka górskich wędrówek, salsy oraz gry na instrumentach (flet poprzeczny, fortepian, saksofon).

Dr Anna Jankowska-Rzepus - zdjęcie

Anna Kutyba – higienistka

Ze stomatologią jestem związana od 2013 roku. Jako dyplomowana Asystentka i Higienistka Stomatologiczna przez cały czas inwestuję w osobisty rozwój. Systematycznie i na bieżąco wciąż uzupełniam swoja wiedzę. Poparte jest to wieloma szkoleniami i konferencjami naukowymi. Prowadzę zabiegi z zakresu higieny, instruktażu, skalingu, piaskowania i fluoryzacji. W codziennej pracy najważniejsze jest zawsze indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta jak również jego zadowolenie i uśmiech.

Anna Kutyba - zdjęcie

Joanna Czarnowus – higienistka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Obecnie poszerzam swoją wiedzę na kierunku higienistka w Szkole Medycznej w Bytomiu. Oprócz asystowania przy zabiegach staram się wychodzić naprzeciw potrzebom pacjenta, aby umilić chwile spędzone w naszym gabinecie. Najważniejszy dla mnie jest komfort pacjenta przed, po i w trakcie zabiegu, staram się  by każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem. Wybrałam ten zawód, ponieważ daje mi ciągłe możliwości rozwoju i satysfakcję z każdego dnia.

Joanna Czarnowus - zdjęcie

Anna Burdyszek – kosmetolog

Jestem dyplomowaną kosmetyczką od 19 lat, makijażem permanentnym zajmuję się od 6 lat.
Posiadam świadectwa i certyfikaty ukończenia szkoły oraz kursów między innymi w Broadway Beauty w Katowicach.
Wykonuję makijaż permanentny brwi i ust wszystkimi metodami, które są dostępne na rynku kosmetycznym.
Przed rozpoczęciem pracy z klientką omawiam i opracowuję dokładny kształt brwi i ustalam oczekiwania jakie ma klientka.

Anna Burdyszek - zdjęcie