Medycyna estetyczna Bytom

Zmarszczki, jako oznaka starości, są jednym z wielu niepożądanych efektów upływających lat.
Zaczynają trwale się zarysowywać i z biegiem lat stają się głębsze i bardziej widoczne.Aby spowolnić upływ czasu mamy kilka rozwiązań:

 • preparat Azzalure, toksyna botulinowa, to idealnym rozwiązanie na zmarszczki mimiczne:
  • wokół oczu „kurze łapki”,
  • poprzeczne na czole,
  • pomiędzy brwiami „lwia zmarszczka”,
  • zmarszczki dolnej części twarzy „bruzdy marionetkowe”

  Zabieg zajmuje ok 20 minut , lekarz podskórnie koryguje zmarszczki mimiczne, a pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach. Mimika pozostaje naturalna, a wrażliwość skóry na dotyk nie ulega zmianie.

 • osocze bogatopłytkowe, to jedną z najbardziej naturalnych terapii.
  Zabiegi mezoterapii osoczem doskonale sprawdzają się w ramach regeneracji, rewitalizacji skóry oraz w celu opóźnienia procesu starzenia. Wzbogacone osocze silnie i długotrwale wpływa na regenerację skóry (poprawa kolorytu, nawilżenia, napięcia skóry), a także redukuje zmarszczki. Zabieg ten pomaga w leczeniu łysienia i trudno gojących się ran.
 • zabieg biorewitalizacji można używać jako starter przed innymi zabiegami medycyny estetycznej zwiększając ich skuteczność, na przykład przed mikronakłuwaniem skóry – mezoterapią. Polega na stymulacji wiotkiej skóry twarzy poprzez nałożenie pędzelkiem na twarz specjalistycznego preparatu. Zabieg kończy nałożenie kremu odżywczego lub nawilżającego do twarzy.
 • kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka –z tego aż 50% w skórze. Zapewnia jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem, gdy kwasu hialuronowego ubywa, niestety skóra staje się przesuszona, zaczynają pojawiać się zmarszczki, a policzki oraz usta tracą swoją objętość. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest właśnie do wygładzania zmarszczek za pomocą iniekcji.

Preparat Azzalure, toksyna botulinowa, to idealne rozwiązanie również do leczenia nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

Powyższe zabiegi z medycyny estetycznej wykonujemy w Gabinecie Wilkdent, w mieście Bytom, przy ul. Moniuszki 24.