Makijaż permamentny

Makijaż permanentny, to nie tyko zabieg kosmetyczny, polegający na trwałym podkreśleniu ust, oczu  i brwi ale też kamuflaż starego makijażu , poprawa niedoskonałości i defektów skóry, czy też ratunek dla osób, które utraciły włoski brwi lub rzęs.

Makijaż wykonywany jest wszystkimi metodami , które są dostępne na rynku kosmetycznym m.in.włoskową, piórkową (MICROBLA DING),tradycyjną (cieniowania ), ombre lub pudrową.

Przed rozpoczęciem zabiegu na podstawie oczekiwań klientki zostaje szczegółowo omówiony dokładny kształt, zakres i kolorystyką makijażu.
Wszystkie zabiegi są wykonywane igłami lub piórkami jednorazowymi sterylnie zapakowanymi, a stosowane pigmenty są najwyższej jakości, renomowane, bezpieczne i stabilne kolorystycznie (Li Pigments, Iam Ink oraz Szwedo).

PRZED ZABIEGIEM

  • nie regulować brwi przez 2-3 tygodnie.
  • intensywnie nawilżać skórę , jeśli skóra jest zgrubiała i matowa – wykonać peeling.

Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment, pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku, a w efekcie końcowym makijaż jest bardziej wyrazisty i utrzymuje się dłuższy czas.

PO ZABIEGU

Tuż po zabiegu makijaż jest dużo bardziej intensywny, należy pamiętać o tym że makijaż po wygojeniu będzie jaśniejszy, bledszy o jakieś 30-50%! Efekt ten będzie się utrzymywał od 4-8 dni. Konieczna jest korekta czyli ewentualne poprawki w miejscach, gdzie pigment nie został dobrze przez skórę przyjęty po ok. 3-6 tygodniach.

BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU NIE MOŻNA

  • Moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji.
  • Skóry poddanej pigmentacji myć mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
  • Chodzić do sauny, solarium, korzystać z zabiegów SPA, należy wykluczyć kąpiele w basenie itp.

UWAGA!!! W przypadku nie przestrzegania zasad pielęgnacji mogą wystąpić odbarwienia!

PO ZAGOJENIU

Starać się nie przesuszyć pigmentowanej skóry oraz unikać mocnego opalania ,a także agresywnych peelingów w miejscu makijażu.